FAQs

Welcome to our support portal

Frequently Asked Questions

 1. There are no frequently asked questions was found.

Latest Questions

 1. Real Mink mihalnice

  Prírodné mihalnice vyrobené z vyčesávanie srsti norka sibírskeho a čínskeho. Hrúbka mihalníc je vďaka prírodnému pôvodu variabilná, stanovuje sa len ich dĺžka. Veľmi ľahké mihalnice s identickými vlastnosťami ako majú prírodné mihalnice vhodné ako pre klasickú metódu predlžovania (mihalnice na mihalnicu), tak aj pre objemové metódy.

  Read more
 2. Cyanoacrylate
  Organiczna substancja, używana w chirurgii do połączenia tkanek.
  Read more
 3. Trwała ondulacja rzęs

  Lash lift - zestaw produktów, które przy konsekwentnym stosowaniu pomogą podkręcić naturalne rzęsy.

  Read more
 4. Utrwalacz
  Utrwalacz przeznaczony jest do pielęgnacji rzęs i brwi w warunkach domowych.Przezroczyste pokrycie utrwalacza tworzy ochronną membranę i pomaga wydłużyć czas noszenia przedłużonych rzęs i brwi.Utrwalacz należy nałożyć w ciągu 10 minut po zakończeniu zabiegu przedłużania. Utrwalacz nakłada się ponownie jeden raz na trzy dni.Używaj utrwalacz przed nałożeniem makijażu.Po nałożeniu należy znajdować się w pozycji pionowej, aby uniknąć trafienia utrwalacza do oczu.
  Read more
 5. Termin trwałości kleju
  Okres trwałości zamkniętego produktu 6-9 miesięcy. Kleje należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu (5 - 25 C).
  Read more
 6. Silikonowa mata
  Silikonowa mata do rzęs. Rzęsy należy wysypać na matę cienkimi końcami do góry, co znacznie ułatwia przechwytywanie rzęs pęsetą.
  Read more
 7. Remover

  Produkt o konsystencji żelu, po nałożeniu patyczką na przedłużone rzęsy pozwala łatwo je usunąć razem z resztkami kleju.

  Read more
 8. Primer
  Nie zawierający olejków produkt, który należy nakładać przed każdym zwiększeniem rzęs. Służy do odtłuszczania naturalnych rzęs.
  Read more