Smart Lashes

 

Marka Smart Lashes z długoletnim doświadczeniem doradza renomowanym firmom na rynku europejskim w sprzedaży kosmetycznych produktów i dodatków. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży profesjonalnych dodatków do aplikacji sztucznych rzęs i zagęszczania brwi.

Wszystkie produkty z warsztatu Smart Lashes spełniają europejskie kryteria w produkcji kosmetyków. Marka gwarantuje wysoką jakość wszystkich produktów, dzięki testowaniu we własnych salonach kosmetycznych. Firma na bieżąco modernizuje swój profil i poszerza portfolio swoich usług. Swoim klientom oferujemy dynamiczny i przejrzysty e-shop, z profesjonalnie wyszkolonym personalem, który Ci kompetentnie poradzi z wyborem idealnego produktu. W razie potrzeby klienci mogą wypróbować wszystkich produktów w nowoczesnym showroomie w Pradze oraz skorzystać z usług bezpłatnego lektora.

Smart Lashes oferuje profesjonalne kursy dla początkujących, zaawansowanych i trenerów. Kursy są prowadzone przez międzynarodowych lektorów z długoletnim doświadczeniem. Klienci są na bieżąco informowani o nowościach w zakresie wydłużania rzęs. Firma oferuje klientom produkty nowej generacji, wyprodukowane najnowocześniejszymi technikami. Smart Lashes organizuje własne konkursy w ramach wydłużania rzęs i swą pracą zachęca klientów. Interaktywne wideo z instrukcjami i praktycznymi radami jest dostępne do obejrzenia na stronach społecznościowych. Stałym klientom oferujemy program lojalnościowy z różnymi sposobami nagradzania. Przeznaczeniem marki Smart Lashes jest odpowiadać codziennym potrzebom klientów i motywować ich do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Wybierz nas jako swojego partnera i korzystaj z naszych usług. Cieszymy się na wspólną współpracę.