Program lojalnościowy Smart Client


Program lojalnościowy Smart Client

Smart Client jest programem lojalnościowym, stworzonym dla zarejestrowanych klientów, dzięki któremu dostaną benefity za zakup.

Warunkiem przyłączenia się do naszego programu lojalnościowego jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej Smart Lashes. Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celu przetworzenia danych do rejestracji. O udanym przeprowadzeniu procesu rejestracji zostaniesz poinformowany e-mailem.

Za każde dokończone zamówienie w sklepie internetowym Smart Lashes dostaniesz od nas punkty lojalnościowe – Smarciki. Ilość Smarcików, które uzyskasz za zakup konkretnego produktu jest podana w informacji szczegółowej o produkcie. W celu wyświetlenia ilości punktów jest wymagane zalogowanie się na konto. 1 Smarcik = 0,03 zł.

Smarciki będą przekazane na Twoje konto po przyjęciu płatności, a ich całkowitą ilość możesz wyświetlić w zakładce Moje Smarciki. Ważność Smarcików wynosi 3 miesiące.
Uzyskane Smarciki możesz wykorzystać przy finalizacji zamówienia, wtedy cena końcowa będzie obniżona o wartość wykorzystanych Smarcików. Zamówienie może być obniżone maksymalnie o 20%. Minimalna kwota wymagana do wykupienia wynosi 30 punktów.


Jak uzyskać Smarciki

  • Za każde dokończone i zapłacone zamówienie w sklepie internetowym Smart Lashes.
  • Za udostępnienie recenzji na stronie internetowej Smart Lashes.
  • Za zgłoszenie się do subskrybcji nowości Smart Lashes w formie regularnych newsletterów.
  • Za recenzję na Trustpilot.com = 200 Smarcików.


Ważne informacje

W celu zbierania Smarcików musisz być zarejestrowany i zalogowany na swoim koncie na stronie internetowej Smart Lashes.

Przekazanie Smarcików na Twoje konto będzie zrealizowane po całkowitym dokończeniu i zapłaceniu zamówienia.

Smarciki można zdobyć tylko przy zakupach online, ich uzyskanie przez telefon, e-mail, osobiście, czy w jakikolwiek inny sposób nie jest możliwe.

Regulamin dotyczący uzyskania Smarcików może ulec zmianie. Uzyskane Smarciki możesz wykorzystać po zalogowaniu na swoje konto, przy dokończeniu zamówienia - Wykorzystaj Smarciki.W razie pytań, prosimy o kontakt:

Telefon: +48 221 535 656

E-mail: [email protected]