Fotele kosmetyczne

Wygoda przede wszystkim!

Stolik kosmetyczny jest integralną częścią wyposażenia wszystkich salonów kosmetycznych i studiów rzęs. Dla kosmetyczki wybór leżaka to jeden z najważniejszych momentów przy wyborze mebli. Bo to często najdroższe wyposażenie salonu. Nie należy jednak zrażać się cenami, ponieważ jest to również inwestycja na wiele lat. Wysokiej jakości solarium może służyć nawet dziesięć lat.

Kozetka powinna mieć wysokiej jakości wyściółkę, aby zapewniała doskonały komfort podczas długich zabiegów. Jednocześnie powinien być pozycjonowalny, stabilna konstrukcja to rzecz oczywista. Zwróć także uwagę na pokrycie, które powinno być łatwe do wyprania, aby można było zachować higieniczne warunki. Dzisiejszy rynek oferuje ogromną liczbę różnych gadżetów, takich jak schowki, w których można schować różne narzędzia czy wyjmowaną poduszkę, która tworzy otwór na twarz podczas masażu.

Inne akcesoria, takie jak prześcieradło, koc czy ergonomiczna poduszka, które elegancko umocują głowę klienta, nieuchronnie należą do leżaka.
Kupuj weldug

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
  1. Wygodna poduszka Smart Lashes

    Cena promocyjna 58,00 zł Regular Price 67,90 zł
  2. Anatomiczna poduszka z pianki z pamięcią kształtu

    Cena promocyjna 84,90 zł Regular Price 118,90 zł

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący