Zalety przedłużanych rzęsJakie są korzyści z przedłużania rzęs?


Sytuacja na świecie przyniosła nam nie tylko radykalne zmiany w stylu życia, ale także zmiany mniej widoczne. Wraz z noszeniem maseczek, dłuższym przebywaniem w domu i odwoływaniem spotkań towarzyskich, w ubiegłym roku spadło zainteresowanie zakupem kosmetyków dekoracyjnych, zwłaszcza pomadek. Produkty do makijażu oczu nie zanotowały jednak większego spadku, a zainteresowanie sztucznymi rzęsami wzrosło nawet o 15%.

Zatem teraz jest idealny czas, aby spełnić swoje marzenie o pięknych długich rzęsach i hipnotyzującym spojrzeniu. Jakie są główne korzyści wynikające z przedłużania rzęs?

  • Oszczędność czasu. Przedłużone rzęsy już same w sobie są pięknie wyraziste, nie musisz ich malować a następnie wykonywać demakijażu. Zapomnij o kruszącym się i rozmazanym tuszu do rzęs.
  • Są zawsze z Tobą. Nie musisz się martwić, że zostaniesz przyłapana bez makijażu, one podkreślą Twoją urodę zawsze i wszędzie.
  • Utrzymują się przez wiele tygodni. Bez obaw możesz uprawiać ulubione sporty, pływać i chodzić do sauny. Przy odpowiedniej pielęgnacji pozostaną piękne przez wiele tygodni, aż do momentu, gdy naturalnie wypadną wraz z Twoimi naturalnymi rzęsami.
  • Pasują każdemu. Z uwagi na szeroki wybór materiałów, skręt, długości i efekty, przedłużone rzęsy podkreślą piękno każdej kobiety i mogą nawet ukryć drobne niedoskonałości.
  • Są bezpieczne. Przy prawidłowym zastosowaniu nie niszczą naturalnych rzęs, używane sztuczne rzęsy są hipoalergiczne a ponadto istnieją kleje do rzęs odpowiednie dla bardziej wrażliwych klientek.
  • Relaks. Aplikacja przedłużanych rzęs jest całkowicie bezbolesna i trwa około półtorej godziny. Podczas zabiegu będziesz miała świetny czas relaksując się we wygodnym fotelu, większość klientek nawet prześpi cały czas podczas aplikacji.
  • W każdej chwili można je łatwo usunąć. Jeśli przypadkiem znudzą Ci się przedłużane rzęsy, ich usunięcie nie stanowi żadnego problemu. Usuwanie odbywa się za pomocą specjalnych removerów, jest bezbolesne i nie niszczy naturalnych rzęs.


Matowe rzęsy

Mink

Błyszczące rzęsy

Silk

Rzęsy do techniki objętościowej

Easy Fan