Przewodnik po klejach



Przewodnik po klejach Smart Lashes

W naszej ofercie znajdziesz dużą ilość klejów do przedłużania rzęs, odpowiednich nawet dla najbardziej wymagających stylistek rzęs. Przy wyborze kleju ważne jest, aby zwrócić uwagę nie tylko na swoje doświadczenie i umiejętności, ale także na opcje przechowywania. Kleje do rzęs są podatne na wahania temperatury, dlatego podczas ich przechowywania należy przestrzegać instrukcji producenta. Przy stosowaniu klejów konieczne jest utrzymanie prawidłowej wilgotności, która powinna przekraczać 50 %. Konieczne jest również ich dokładne wstrząśnięcie przed użyciem, aby wymieszać wszystkie składniki. Przestrzeganie wszystkich warunków przechowywania i użytkowania wpłynie pozytywnie nie tylko na prostotę pracy z klejem, ale również na wytrzymałość wydłużonych rzęs.

Kleje dzielą się głównie ze względu na czas schnięcia, a mianowicie kleje dla początkujących z dłuższym czasem schnięcia i kleje dla profesjonalistów o krótszym czasie schnięcia. Początkujący mają więc wystarczająco dużo czasu, aby wyrównać przedłużone rzęsy i nadać im właściwy kierunek, natomiast kleje z krótszym czasem schnięcia nie opóźniają w pracy profesjonalistów.

Kleje o mniejszej zawartości oparów przeznaczone są dla bardziej wrażliwych klientek, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia objawów alergicznych podczas aplikacji. W tym przypadku należy jednak wziąć pod uwagę, że przedłużone rzęsy utrzymają się krócej.

W ofercie posiadamy również kleje bezbarwne, które przeznaczone są do przedłużania rzęs rzęsami kolorowymi lub do zagęszczania brwi. W takich przypadkach połączenia tworzone przez konwencjonalne czarne kleje byłyby zbyt widoczne i zakłócałyby efekt.

 

Kleje dla początkujących

Ultra Super
czas schnięcia: 1-2 s

 

Kleje dla profesjonalistów

Sunny XD Rapid
czas schnięcia: 1-1,5 s czas schnięcia: 1 s
   
Black Liner Premium
czas schnięcia: 1-1,5 s czas schnięcia: 1 s
   
Sky Volume F1
czas schnięcia: 1 s czas schnięcia: 0,5 s
   
Ultra Super Ultimate Bond
czas schnięcia: 1-2 s czas schnięcia: 1 s

 

Kleje do wrażliwych oczu

Sensitive Safety
czas schnięcia: 2-3 s czas schnięcia: 4 s

 

 Przeźroczyste kleje

 

Ultra Clear Clear Bond
czas schnięcia: 2-3 s czas schnięcia: 2-3 s