Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Na początku warto odbyć specjalistyczny kurs, po nim przedłużanie i zagęszczanie rzęs stanie się przysłowiową bułką z masłem. Przed przeprowadzeniem profesjonalnego zabiegu aplikacji sztucznych rzęs należy wybrać odpowiednią długość i gęstość doklejanych rzęs 1 do1. Eksperci przekonują, że w celu osiągnięcia najlepszego efektu w zabiegu przedłużania i zagęszczania należy użyć rzęs różnej długości. Najdłuższe włókna aplikuje się od zewnętrznego kącika oka, następnie posuwa się w kierunku wewnętrznego kącika oka. Stopniowo stosuje się coraz krótsze rzęsy, aby osiągnąć jak najbardziej naturalny efekt przy przedłużaniu rzęs metodą 1 do 1. Rzęsy są produkowane w długości od 6 do 20 mm, gęstości (grubości) od 0,5 do 0,3 mm. Zakres materiałów do zagęszczania rzęs otwiera nieograniczone możliwości.

Rzęsy 1 do 1 stanowią rewolucyjną nowość w dziedzinie przedłużania i zagęszczania rzęs. Współczesny przemysł kosmetyczny reaguje na potrzeby swoich klientów przedstawiając szeroką ofertę sztucznych rzęs. Poniższy artykuły będzie pomocny w odpowiedzi na pytanie jakie sztuczne rzęsy są najbardziej odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Sztuczne rzęsy są tworzone z polimerowych włókien. Są wytwarzane i wykończane tak, aby spełniały oczekiwania każdego klienta. Są produkowane za pomocą zaawansowanej technologii, która sprawia, że sztuczne rzęsy będą w 100 % identyczne z Twoimi naturalnymi rzęsami. Dzięki temu, że są one bardzo plastyczne i elastyczne mogą przybrać jakikolwiek kształt.

Rynek kosmetyczny obecnie oferuje różne sposoby pakowania rzęs. Firma Smart Lashes ma w swojej ofercie pojedyncze rzęsy w 1 gramowym opakowaniu albo w pudełku, gdzie rzęsy znajdują się na wygodnych w użyciu paskach. Gramowe opakowanie zawiera około 5 000 - 50 000 sztuk rzęs. Rzęsy w pudełku dysponują tą zaletą, że są systematycznie i regularnie poukładane, co bardzo ułatwia pracę.

Przedsiębiorstwo Smart Lashes stara się zaspokoić wszelkie potrzeby swoich klientów, dlatego regularnie uzupełnia swoje produkty. Na dzień dzisiejszy nasza firma oferuje sztuczne rzęsy w długości od 6 do 20 mm. Najczęściej klienci wybierają rzęsy o długości od 8 do 13 mm. Zaletą pakowania w pudełkach Mix jest oferta rzęs różnej długości, dwa paski są przeznaczone na rzęsy jednej długości.

Istotnym parametrem sztucznych rzęs jest grubość (gęstość) rzęs. Na stronie internetowej naszej firmy www.smartlashes.pl są aktualnie do dyspozycji rzęsy o grubość 0.05, 0.07, 0.10, 0.15, 0.20, 0.25 mm. Najbardziej pożądanymi są rzęs o grubości 0.15 i 0.20 mm.

Ostatnią niezwykle istotną własnością, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze rzęs jest ich stopień podkręcenia. Smart Lashes oferuje sztuczne rzęsy w 4 wariantach podkręcenia B, C, D, J. Najbardziej odpowiednie do wytworzenia naturalnego efektu są rzęsy typu J i B. Typ C należy do najczęściej stosowanych a typ D gwarantuje maksymalne podkręcenie. Nie wahaj i wybierz rzęsy odpowiednie dla Ciebie.